Golden Goal

3 Provinciaal Ovl E

3 Provinciaal Ovl E — seizoen 2026-2027.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1FC Sint-Niklaas718206
2Sportkring Kemzeke7181610
3KFC Moerbeke715199
4SVH Waasmunster A713199
5KFCH Sinaai7121310
6PD Kruibeke7121614
7FC Bosdam Beveren7112210
8VKS Hamme-Zogge7111513
9KSK Kallo7101914
10KVKS Melsele B7101713
11KSK Klinge7101320
12Sp. Burcht FC771618
13SVE Bazel771315
14HRS Haasdonk B761218
15KSK Grembergen B73732
16FC Hoogeinde70228

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek