Golden Goal

4 Provinciaal Ovl F

4 Provinciaal Ovl F — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1Sp. Burcht FC24638316
2KOFC Rupelmonde28575733
3E Buggenhout25546629
4Spartak Buggenhout27517948
5VK Tielrode27445239
6WS Meerdonk26406270
7Vos Reinaert27385546
8Rangers Opdorp B26324041
9FCH St-Pauwels25324951
10KVVWS Sombeke26263362
11Sportkring Sint-Niklaas B14255333
12FC Hamse Bouwcentrale26233455
13SV Blauw Wit Temse B26203079
14KFC Baasrode27182664
15VKS Hamme-Zogge B26133083

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek