Golden Goal

4 Provinciaal Antw G

4 Provinciaal Antw G — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KFC Zammel26599130
2KFC Beekhoek Sp.27598832
3KFC De Kempen TL B27547139
4KVV Rauw Sp.27536439
5Olen United26515030
6VV-NEXT Laakdal A27467247
7KFC Tongerlo27406056
8KFC Mol27395960
9RBW Molse SK27345262
10KSK Oosthoven25304142
11KFC Exc. Vorst27284068
12KFC Verbr. Alberta27254763
13KSV Oud Turnhout27164888
14K. HIH Turnhout27133689
15KFC Turnhout B1201488

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek