Golden Goal

4 Provinciaal Wvl E

4 Provinciaal Wvl E — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1V.V. Tielt26608629
2K. Z. Dentergem26497242
3K. WS Desselgem26496949
4K.VC Deerlijk Sport26487541
5FC Sp. Heestert B26465949
6Jong Vijve26437155
7GL Ruiselede26434836
8K. VK Avelgem B26364750
9SV Ingelmunster B26326359
10K.FC Aarsele26315376
11F.C.E. Kuurne B26294656
12K.S.V. Pittem B26154393
13K. VC Ardooie B26143785
14K. SK Beveren-Leie B26143281

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek