Golden Goal

4 Provinciaal Limb B

4 Provinciaal Limb B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1Achel VV B348214336
2K. Breugel-Herkol SV347910446
3K Peer SV347411038
4FC Paal-Tervant B34739945
5K.FC Hamont 99 B34709957
6Lutlommel VV B34598865
7KFC Ham United345710485
8Esperanza Pelt B34577978
9Sp. Lille34495960
10KRC Peer B33477353
11K. Lindelhoeven VV B34446377
12K.FC Anadol B344198114
13KFC Helson Helchteren B343775107
14Bolderberg FC343081106
15Sp. Grote Brogel34285487
16FC Eksel B342453115
17Hechtel FC B341032138
18K.ESK Leopoldsburg B33927134

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek