Golden Goal

4 Provinciaal Limb A

4 Provinciaal Limb A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1Herk-De-Stad FC B307311630
2FC Diepenbeek B307310841
3RC Hades Kiewit B296110234
4F.C. Alken United305410055
5Sp. Aalst30536954
6FC Landen B30517563
7WS Linkhout B30498662
8MD Halen30478759
9K. Velm VV B30446862
10Juve Hasselt B30366876
11FC Alken303379104
12Fl. Termolen293157114
13VK Gestel A30294181
14Zepperen-Brustem B30286486
15Verbroedering Loksbergen301646109
16VV Nieuwerkerken B30724160

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek