Golden Goal

4 Provinciaal Vl Brab F

4 Provinciaal Vl Brab F — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1K.St.Haasrode B25609528
2RD.Zoutleeuw26558636
3Sp.Molenbeek26538436
4RC.Butsel25468044
5SK.Waanrode23466437
6T.Bunsbeek26466540
7KA.Goetsenhoven26417062
8Boutersem United B26395956
9K.St.Drieslinter B25346556
10K.Halle VV.25334349
11SK.Rummen26325554
12Cr.Vissenaken B24183275
13VC.Houtem-Oplinter B24621125
14Neerwinden F.C.25312133

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek