Golden Goal

4 Provinciaal Vl Brab E

4 Provinciaal Vl Brab E — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1VC.Bekkevoort276410838
2KFC.KO.Begijnendijk28649025
3Sparta Schaffen28638927
4RWL.Sport B28579940
5KVC.Langdorp28517748
6SMS.Lubbeek B28476548
7VK.Linden B28446156
8VK.Holsbeek B28435741
9Tielt-Winge 300028354365
10SNA.Keiberg B28334957
11SC.Aarschot B28253275
12SK.Deurne27213885
13Koninklijke Haacht United B28203870
14KFC.Werchter B281940109
15KFC.Baal B281027129

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek