Golden Goal

4 Provinciaal Vl Brab C

4 Provinciaal Vl Brab C — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1BHS.United23557821
2KSC.Keerbergen24536526
3SK Laar24507028
4Vilvoorde City22474835
5VV Groot Kapelle B24445949
6AC Bormstraat Kapelle24425648
7Zemst Sp. B23395434
8KCVV.Elewijt B25327952
9K. Sp. Amicii Tange19203554
10Fenixx Beigem Humbeek B22183552
11Peutie FC21133461
12Infinity FC.Vilvoorde B221036117
13Londerzeel United B2273983
14V.Hofstade B50230

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek