Golden Goal

4 Provinciaal Vl Brab B

4 Provinciaal Vl Brab B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KVC.Asse-Terheide23557423
2Eendr.Hekelgem B24506836
3Emi.Essene23499531
4KVK.Wemmel B22488942
5SK.Steenhuffel B24406857
6FC.Schepdaal B24396949
7VC Den Boskant Peizegem B23355470
8VK.Liedekerke B24314447
9VC.Groot-Dilbeek B24274279
10KFC.Meise B23253446
11Merchtem United B22141970
12Ritterklub Jette B23143794
13VK.Borchtlombeek B2372978

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek