Golden Goal

4 Provinciaal Vl Brab A

4 Provinciaal Vl Brab A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1SK.Oetingen VC B28718630
2Sp.Eizeringen28657429
3SK.Pepingen-Halle B28629334
4KVC.Linkebeek26588940
5KHO.Huizingen B28568442
6Leeuw Brucom B27499337
7KVV.Kester-Gooik B28476751
8S.K. Beersel28386549
9KFC.MZ.Tollembeek28344556
10KFC.Lennik B28315658
11FC.Herne B27284759
12KFC.Av.Lembeek B282049111
13KV.Zuun B26153593
14FC.Galmaarden B251029106
15FC.Dworp B27423140

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek