Golden Goal

4 Provinciaal Antw F

4 Provinciaal Antw F — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1Kessel United277011228
2KSV Schriek28667423
3KFC Heultje28657823
4VC Herentals276310024
5KFC Herenthout28616732
6K. BO Beerzel FC27415544
7VC Immer Oost-Oosterwijk28415850
8SV Grasheide28355147
9Wiekevorst Sp.28345869
10FCM Hallaar B28303557
11VC Westerlo Kemphanen27243862
12KFC Berlaar-Heikant B27203290
13VV-NEXT Laakdal B27162775
14K.F.C. Putte B28153899
15KSK Heist B24518118

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek