Golden Goal

4 Provinciaal Antw E

4 Provinciaal Antw E — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KFC Heidebl. Pulderbos28687723
2K. Meerle FC28668721
3Alberta FC Schilde28619236
4KFC Zwarte Leeuw B28606226
5KFC Antonia B27585026
6St. Jozef28526945
7KFC St. Mart. Halle28486337
8Minderhout VV B28414952
9K. Eendr. Zoersel B27314557
10SK sGravenwezel-Schilde B28263876
11St. Lenaarts B28254361
12KSK Oelegem28234469
13KFC Ranst B28153183
14KVK Westmalle28123696
15K. Zandhoven SK B28823101

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek