Golden Goal

4 Provinciaal Antw D

4 Provinciaal Antw D — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1RB Elzestraat27629047
2Zenn. Hombeek27598536
3VC Rijmenam27558233
4KFC.Muizen28547442
5K.S.K. Wavria B28518355
6Heffen SK28508543
7K.VV Duffel28498854
8K.S.C. Mechelen28469247
9K. Rumst SK27427344
10KV Bonheiden B28376353
11KV Hooikt28285790
12K. Kontich FC B28274478
13VK Heindonk28254960
14KFC Lint B27729146
15Atletico Adler FC Bonheid2506172

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek