Golden Goal

4 Provinciaal Antw B

4 Provinciaal Antw B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1K. Heibos SV266811929
2Exc. FC Essen28658117
3Horendonk FC28637739
4KSV Wildert28628438
5FC Bucovina Loenhout28497552
6K. Kalmthout SK B28476450
7R. Cappellen FC B28456445
8K. Sint Job FC B28427144
9KSOC Maria Ter Heide27405958
10Excelsior Mariaburg B28295977
11K. Wuustwezel FC B27256579
12Zandvliet Sport B27203396
13SV Noorse27193273
14Putte SK26935118
15Sporting Merksem B24116119

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek