Golden Goal

4 Provinciaal Antw A

4 Provinciaal Antw A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1VVH Lippelo28627530
2K. Hove Sp.275910928
3RVC Hoboken B27576937
4SV Aartselaar B26567424
5FC Oppuurs B28465445
6K.S.K. Sint-Amands B28445663
7K. Boechoutse VV27416259
8FC Los Incas Antwerpen26396050
9Verbr. Zwijndrecht B28366878
10KSC Maccabi27335065
11KVK Hingene27334568
12Voetbal Puurs B28276373
13K. Schelle Sp. B28274582
14FC Oxford Hemiksem28183284
15FCS Mariekerke-Branst B2511591

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek