Golden Goal

4 Provinciaal Wvl D

4 Provinciaal Wvl D — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1S.C.T. Menen287810630
2S.V. Wevelgem City B28659836
3K.W.S. Club Lauwe B28629741
4K.S.K. Oostnieuwkerke28597133
5K. SV Moorsele B285311047
6ATHLETIC CLUB KORTRIJK28507058
7SC Zonnebeke B28426848
8K. Rekkem Sport27416155
9K. FC Marke B28408073
10F.C. Passendale28346370
11SK Westrozebeke28212989
12FC Dadizele Sport B27163898
13K.dNS Heule B281553114
14K. SV De Ruiter Roes. B28123786
15K. Eendr. Wervik B281030133

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek