Golden Goal

4 Provinciaal Ovl E

4 Provinciaal Ovl E — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1VK Nederhasselt B276411647
2KSCDS Moorsel27587844
3SK Denderhoutem B26579645
4SK Aaigem28546242
5KVE Winnik B28507349
6KVCE Nieuwerkerken27465330
7SK Herdersem27466857
8VCO Meerbeke B27417567
9Jong SG Dendermonde27386267
10KSCW Hofstade27355060
11FCW Gijzegem27234275
12VKJ Neigem27213981
13FC Smetlede B281959106
14KFC Voorde-Appelterre B28175190
15OB Lebbeke B19103397

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek