Golden Goal

4 Provinciaal Ovl B

4 Provinciaal Ovl B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1VW Gijzel-Oosterzele27608932
2FC Gavere-Asper B27536446
3JV De Pinte B27507741
4KESA Bottelare26497141
5KFC Kluisbergen26496839
6VV Volkegem B27434854
7VCE Huise-Ouwegem27425941
8KSC Dikkelvenne A26397145
9VC Nazareth-Eke B26385439
10KE Machelen a Leie B27344463
11KSK Zingem B27304872
12KSV Maarkedal B26264863
13KSV Melsen B26163298
14K.WIK Eine B271135108
15Football Club Ronse1231238

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek