Golden Goal

4 Provinciaal Ovl A

4 Provinciaal Ovl A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KVV Zomergem26699037
2E Vinkt25548546
3KVE Aalter B26478453
4Daring Maria-Aalter25456042
5KFCE Balgerhoeke25414442
6FC Poesele B25366554
7VVE Hansbeke B25365574
8SK Vinderhoute25345849
9WSL Lotenhulle26325260
10KVV St-Denijs Sp B26314657
11FCA Gent24305569
12KVVK Bassevelde26224474
13Exc Donk25143571
14FC Rooigem23132772

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek