Golden Goal

4 Provinciaal Limb D

4 Provinciaal Limb D — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1Neeroeteren FC27686921
2LS Leut28619533
3KSK Meeuwen B28617136
4K.Waterloos-Voorshoven VV28578830
5K.St. Elen B28508248
6N. Gruitrode B29476944
7FC Maasland NO B28477048
8SLW Maaseik B29437951
9K.V.V. Vlug & Vrij Stokkem B28427652
10E. Louwel B29387365
11H. Wijshagen29344687
12Park Houthalen B28327765
13HO Molenbeersel29235063
14As-Niel Utd. B29728152
15Lanklaar VV26531161
16Sporting Calcio Genk70957

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek