Golden Goal

4 Provinciaal Limb C

4 Provinciaal Limb C — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KMR Biesen B318213525
2Lanaken VV B33769442
3Boorsem Sport B327311342
4K.F. Smeermaas337111769
5Bokrijk Sport31638751
6Riemst V.336111056
7Genk VV B33515964
8UNICO Tongeren B33477973
9HIH Hoepertingen B31467762
10V. 's Herenelderen B32447870
11FC Herderen-Millen33437877
12K.Zw.FC.Wiemismeer Zutend B32427974
13Zutendaal VV B34416078
14F.C. Habo-Borgloon B31263282
15SK Vliermaalroot332255120
16Vroenhoven VV331439137
17SK Moelingen B1741356
18FC Winterslag B27231158

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek