Golden Goal

3 Provinciaal Antw A

3 Provinciaal Antw A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1K. Schelle Sp. A30687024
2VC Mortsel OG A30587134
3Rupel-Boom B30578644
4KFC Volh. Wintam30547843
5Nielse SV29538155
6K.S.K. Sint-Amands A29536542
7VC Leest30537760
8KSV Bornem30516442
9SK Peulis30496562
10KFC Katelijne29375256
11SK Rita Berlaar30366170
12K.Groen Rood Katelijne29334662
13K. Sp. Tisselt B30304170
14KFC Lint A29284271
15K. Reet SK29183879
16FC Blaasveld30114137

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek