Golden Goal

2 Provinciaal Wvl B

2 Provinciaal Wvl B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1SV Ingelmunster A30747321
2SC Zonnebeke A30639244
3K. SK Beveren-Leie A30547545
4K. FC. Meulebeke30545444
5SV Moorslede30527951
6K. VK Avelgem A30526451
7K. EVC Beselare30515939
8R.J.H. Comines A30445862
9K. SK Geluwe30425958
10K. FC Lendelede Sport30345649
11K.R.C. Waregem B30335472
12K.S.K Vlamertinge A30304258
13KSV Kortrijk30294070
14V.V. Emelgem-Kachtem29266075
15WS Bellegem30202578
16FC Dadizele Sport A291234107

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek