Golden Goal

2 Provinciaal Ovl C

2 Provinciaal Ovl C — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KVVS Sersk-Schellebelle A30719032
2KFCJ Schoonaarde A30716218
3KVKS Melsele A29606136
4TK Meldert A30556944
5KSK Kieldrecht29506743
6SV Blauw Wit Temse A29485341
7KV Sint-Gillis30485142
8KFCJV Kruibeke29475741
9KFC Sp St-Gillis Waas29445049
10Rangers Opdorp A30364650
11K Sp Waasmunster29323850
12KVK Robur Hamme-Moerzeke29264768
13VK White Boys SN29242858
14KFC Moerbeke30203668
15VKS Hamme-Zogge A27182777
16KFCH Sinaai2981378

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek