Golden Goal

2 Provinciaal Ovl B

2 Provinciaal Ovl B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1SK Vlaamse Ardennen30647336
2Kluisbergen Sp A29586332
3VC Nazareth-Eke A30516236
4VCO Meerbeke A29515841
5Sp Wortegem30505444
6VK Ninove B30486542
7VCE Houtem A29475052
8KSSV Denderleeuw29456458
9RR Breivelde-Zottegem A29434551
10VV Volkegem A30355074
11SV Sint-Antelinks A29344954
12KVE Winnik A29334157
13KSK Zingem A30304054
14EC Oudenhove29293756
15FC Gavere-Asper A29254577
16Olsa Brakel B29203163

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek