Golden Goal

2 Provinciaal Ovl A

2 Provinciaal Ovl A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1SVK Maldegem30698439
2KVV Laarne-Kalken A30619542
3LS Merendree30517742
4FC Poesele A30466956
5FCSJ Sleidinge30465054
6SV Zaffelare30445450
7KVVHT Zwijnaarde A30414655
8KVVE Massemen A30407079
9Zeveren Sp30395250
10KSKDJ Lovendegem30385863
11FC Lembeke30384759
12FC Assenede30374061
13VC Zwijnaarde A30364160
14FCG St-Laureins A30356063
15SK Lochristi30284178
16VV Sp Ursel30274578

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek