Golden Goal

3 Provinciaal Wvl C

3 Provinciaal Wvl C — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1K.S.V. Pittem A307810334
2K. Sint-Eloois-Winkel Sp.30699237
3OG Stasegem30659045
4Ol. Ledegem29638738
5GD Ingooigem30556748
6K.dNS Heule A30435461
7Bl. Otegem30416767
8K. SV De Ruiter Roes. A30395259
9F.C.E. Kuurne A30375754
10Jong Anzegem30375762
11Jong Helkijn30355966
12K. VP Gits29313456
13SC Oostrozebeke30294562
14Hulste Sp.30264882
15KFC Aalbeke Sport B292046101
16R. Dottignies Sp.29120106

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek