Golden Goal

3 Provinciaal Wvl B

3 Provinciaal Wvl B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1K. E. De Haan30708632
2VV Westkapelle30627033
3Dar. Brugge30616937
4K. SK Wenduine30566951
5K. VC Wingene30546629
6K.V.C.S.V. Oostkamp B30546443
7FC Veldegem30537047
8V.V. Cercle Beernem A30525747
9SV Loppem30505343
10K. SKV Zwevezele29346059
11K. Sp. Club Blankenberge B30306077
12K. SV Jabbeke B29283961
13KFC Doomkerke30273767
14K. FC Varsenare B30245975
15K. Dar. Ruddervoorde B30163291
16VK Dudzele30318117

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek