Golden Goal

3 Provinciaal Ovl E

3 Provinciaal Ovl E — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KFC Eksaarde29709332
2KSK Kallo29698527
3SVH Waasmunster30637032
4Sportkring Kemzeke30598744
5FC Bosdam Beveren305810149
6KSK Klinge30556740
7SVE Bazel30508053
8KVKS Melsele B30464948
9HRS Haasdonk B30365066
10KSK Grembergen B30335675
11PD Kruibeke29324457
12FC Sint-Niklaas30315669
13FC Hoogeinde30305275
14KFC Eendr Zele30243982
15FC Daknam30123394
16KAV Dendermonde29833152

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek