Golden Goal

3 Provinciaal Ovl D

3 Provinciaal Ovl D — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1VK Nederhasselt A307610130
2KSK Vlierzele30627340
3VCE Deftinge A30617136
4K.S.K. Oudegem29607538
5VJ Baardegem30597933
6VC Herzele-Ressegem A30486547
7FC Doggen Eremb30476345
8SK Erembodegem30476961
9TK Meldert B30396371
10VCE Houtem B29354773
11OB Lebbeke A27313849
12KFCB Lierde-Everbeek A30303974
13KFCJ Schoonaarde B29224160
14SV Sint-Antelinks B29214189
15KFC Kerksken-Haaltert30213094
16K.S.K. United Geraardsbergen A29113186

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek