Golden Goal

3 Provinciaal Ovl C

3 Provinciaal Ovl C — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KSV Melsen A30637542
2KVC Melle30567753
3FCDKG Beervelde30566749
4FC Smetlede A30537348
5JV De Pinte A30536254
6KFV HEDES Heusden-Destelbergen A29477960
7KVV Windeke30446357
8VSV Gent A29445146
9FCT Melle30425449
10FCSM Latem B30417371
11FCSKV Overmere30384751
12VC Zevergem Sp30366260
13KFCHO Kalken B30325977
14Eendr Moortsele30285367
15SK Wichelen302760104
16FC Anatolia Gent A301535102

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek