Golden Goal

3 Provinciaal Ovl B

3 Provinciaal Ovl B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KFAC Waarschoot29769819
2St Muide Gent29669044
3Oostakker - Azalea29577740
4VVE Hansbeke A29537144
5KFC St-Kruis-W29528259
6SK Bellem29488867
7VK Knesselare30435662
8KFC Evergem Center29417668
9KSCE Mariakerke29406762
10SK Wachtebeke29376964
11FC Kaprijke-Bentille29324971
12KFCE Belzele Evergem29325073
13FCG St-Laureins B30253672
14SK Ooidonck Leerne30206074
15FC Inter Gent20184064
16VKA Middelburg29522148

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek