Golden Goal

3 Provinciaal Ovl A

3 Provinciaal Ovl A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1VVSM Horebeke30708429
2KSV Maarkedal A30647751
3KE Machelen a Leie A30607846
4K.WIK Eine A30555137
5St Michelbeke A30507460
6KFC Sparta Petegem B30486551
7SK Munkzwalm B30446960
8VC Sp Bevere30405963
9K Olsene Sp30395252
10Jong Zulte29354652
11Kluisbergen Sp B30354763
12WIK Boekel30344650
13VC Nokere-Kruishoutem B30344252
14FC Velzeke30315170
15KFC Petegem a Schelde30235985
16FC Zegelsem2931998

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek