Golden Goal

3 Provinciaal Limb C

3 Provinciaal Limb C — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1UNICO Tongeren A30809023
2Genk VV A30567942
3FC Veldwezelt30536136
4SK Moelingen A30535841
5Zutendaal VV A30516753
6Belisia Bilzen SV B30507544
7VC Kesselt30474339
8SK Munsterbilzen30426055
9EWS Schoonbeek-Beverst B30373450
10Umitspor Maasmechelen30354150
11FC Winterslag A30353547
12AA Rekem30344556
13E. Mechelen a/d Maas B30344156
14Membruggen V&V30264676
15Uikhoven VC302643100
16JB Eigenbilzen30142777

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek