Golden Goal

3 Provinciaal Limb B

3 Provinciaal Limb B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1Kaulille FC296810046
2SLW Maaseik A30609144
3Kattenbos Sport30608546
4GS Bree-Beek B30606529
5Hechtel FC A29597436
6E. Louwel A30516541
7K.Sp. Wijchmaal30517052
8Sp.Grote Heide30496145
9GT Lommel Kol.30396173
10Opitter FC30386360
11Bocholter V.V. B30336188
12Kadijk SK B30316486
13Verbr. Lommel30295071
14Sp. Ellikom30184291
15SSD Opoeteren30153993
16Kab. Opglabbeek B281021111

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek