Golden Goal

3 Provinciaal Limb A

3 Provinciaal Limb A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1E.Mech Bovelingen Opheers30605019
2Zonhoven United B30587740
3K.ESK Leopoldsburg A30566434
4Juve Hasselt A29555628
5VV Nieuwerkerken A30534529
6Daring Huvo Jeuk30505535
7E. Stevoort30455743
8Stal Sport30435455
9Halveweg Zonhoven30362836
10Torpedo Hasselt B30354664
11W. Koersel B30344859
12SK Heusden 0629343562
13Godsheide VV30303344
14E. Houthalen30293186
15K.S.K. Meldert30263251
16Heers VV30243965

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek