Golden Goal

3 Provinciaal Vl Brab D

3 Provinciaal Vl Brab D — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1HO.Bierbeek B298010726
2Cr.Vissenaken A29647930
3Boutersem United A30617546
4VS.Kortenaken30599157
5RWL.Sport A30557140
6K.St.Drieslinter A28496345
7SMS.Lubbeek A30488060
8Meensel-Kiezegem30434337
9SNA.Keiberg A29396761
10SC.Out-Hoegaarden B29345664
11RC.Meldert30294779
12FC Averbode Testelt Okselaar B30286780
13Sp.Budingen29253673
14FC.Geetbets30244186
15KVZ.Glabbeek Zuurbemde29214389
16Atlas Linter281022115

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek