Golden Goal

3 Provinciaal Vl Brab C

3 Provinciaal Vl Brab C — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1Sp.Kortenberg29708625
2KFC.Herent B29627231
3KNV.Keerbergen30597242
4KFC.Baal A29556033
5Sp.Rotselaar B30527143
6Sp.Erps-Kwerps30464843
7SK.Plenke Werchter30464340
8SC.Aarschot A29435153
9Korbeek Sp.30414458
10KV.Tremelo30354264
11KFC.Rap.Wezemaal30334964
12VC.Bertem-Leefdaal B30335269
13K.Ol.Wijgmaal B29314060
14KVC.Kessel-Lo 2000 B30305366
15KAC.Betekom B30254984
16KFC.Werchter A2992582

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek