Golden Goal

3 Provinciaal Vl Brab B

3 Provinciaal Vl Brab B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KVC.Sterrebeek A30707317
2Eendr.Eizer29616527
3Gr.Vossem A30615934
4Londerzeel United A30567539
5Koninklijke FFF Haren A29476255
6KSC.Grimbergen B30415152
7V.Hofstade A30405658
8VV Groot Kapelle A30394957
9Sporting Kampenhout B29376056
10SK.Nossegem B30354956
11Merchtem United A30356473
12VC Den Boskant Peizegem A30355368
13K.Del.Londerzeel B30344656
14VK.Berg-Op28274268
15KFC.Eppegem B29253868
16Infinity FC.Vilvoorde A301848106

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek