Golden Goal

3 Provinciaal Vl Brab A

3 Provinciaal Vl Brab A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1T.Relegem30717530
2SK.Oetingen VC A307010037
3FC.Herne A30646929
4KV.Zuun A30617628
5VK.Liedekerke A30526548
6BOKA United B30464035
7KFC Wambeek Ternat B30394451
8KFC.Rhodienne-De Hoek B30344863
9NOVA Asse-Mollem B30334958
10Eendr.Mazenzele Opwijk B30334264
11Ritterklub Jette A30324877
12KFC.Av.Lembeek A30314365
13L.Teralfene B30305971
14FC.Dworp A30284670
15SK.Vlezenbeek30265287
16FC.Negenmanneke30244689

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek