Golden Goal

3 Provinciaal Antw C

3 Provinciaal Antw C — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KFC Dessel Sp. B30709542
2K. Merksplas SK30627035
3KVC Booischot30557755
4KSK Kasterlee30516543
5FCM Hallaar A30484533
6RFC Zwaneven30485248
7K. SAV St. Dimpna30436462
8K.FC Poppel30406061
9White Star30404153
10K. Ramsel FC30365048
11KFC Exc. Bouwel29364548
12K. Zwal. Olmen30365660
13K.F.C. Houtvenne B30344953
14KFC Flandria30314261
15KFC Grobbendonk291940102
16K. Blauwv. Oevel30163077

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek