Golden Goal

3 Provinciaal Antw B

3 Provinciaal Antw B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1K. Wuustwezel FC A307912141
2K. Achterbroek VV29567235
3KVC Oostmalle29568150
4Verbr. Zwijndrecht A29566640
5K. Gooreind VV30526351
6K. Wijnegem VC A29467052
7KFC Berendrecht Sp.30415761
8FC Merksem A29415055
9Zandvliet Sport A30385060
10K. Vlimmeren Sp.29365874
11K. Brecht SK29345270
12FC Turk Sp.29343454
13VNA Wortel30303961
14KSK Ekeren Donk A29295386
15KFC Wechelderzande29223665
16K. Tub. Borgerhout A28173986

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek