Golden Goal

2 Provinciaal Limb B

2 Provinciaal Limb B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1K.FC Anadol A30637551
2KSK Meeuwen A30627840
3KRC Peer A30604929
4N. Gruitrode A30528043
5K.FC Hamont 99 A30505538
6Lutlommel VV A30495331
7FC Paal-Tervant A29495133
8Thes Sport Tessenderlo B30496650
9Kab. Opglabbeek A30445457
10E. Mechelen a/d Maas A30435248
11Boorsem Sport A29416261
12Houthalen VV30315163
13FC Maasland NO A30313862
14KVV Heusden-Zolder30285271
15As-Niel Utd. A301330104
16K.V.V. Vlug & Vrij Stokkem A30122489

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek