Golden Goal

2 Provinciaal Limb A

2 Provinciaal Limb A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1Vlijtingen VV30718326
2HO Heide Hasselt30678328
3VV Hoeselt30676837
4FC Diepenbeek A30647824
5HIH Hoepertingen A30638137
6WS Linkhout A30577860
7Lanaken VV A30567043
8KMR Biesen A30344563
9Sp. Kolmont30335275
10V. 's Herenelderen A30315357
11VV Lummen A30314169
12K.Zw.FC.Wiemismeer Zutend A30284864
13FC Vliermaal30273182
14RDK Gravelo30234277
15F.C. Habo-Borgloon A30193876
16Herk Sport3092295

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek