Golden Goal

2 Provinciaal Vl Brab B

2 Provinciaal Vl Brab B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KV.Tervuren-Duisburg A30578145
2ERC.Hoeilaart A30576743
3VK.Holsbeek A30556143
4VC.Bertem-Leefdaal A30515641
5KCS.Machelen A29506948
6K.St.Haasrode A30486343
7HO.Veltem A29444037
8FC.Moorsel A30434759
9SK.Nossegem A30425146
10Perk Steenokkerzeel V. 1820 A30394748
11KVC.Kessel-Lo 2000 A30353453
12St. Meerbeek30345559
13FC.Binkom29344045
14Koninklijke Haacht United A30294166
15Zemst Sp. A29253664
16VC.Houtem-Oplinter A26162169

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek