Golden Goal

2 Provinciaal Vl Brab A

2 Provinciaal Vl Brab A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1KSC.Grimbergen A30757420
2L.Teralfene A30658725
3KFC.Rhodienne-De Hoek A30606828
4KVK.Wemmel A29556840
5NOVA Asse-Mollem A30545837
6Eendr.Hekelgem A30484337
7KFC.Meise A29415347
8FC.Schepdaal A29415356
9Leeuw Brucom A30406660
10K.Del.Londerzeel A30404152
11KFC.Lennik A30395056
12FC.Galmaarden A30344252
13KV.Woluwe-Zaventem A29334681
14VK.Borchtlombeek A30262954
15SK.Steenhuffel A30183280
16VC.Groot-Dilbeek A30023108

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek