Golden Goal

2 Provinciaal Antw B

2 Provinciaal Antw B — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1FC Wezel Sport B30605534
2KFC Lentezon Beerse30586332
3K. Eendr. Zoersel A30575532
4Vosselaar VV29474135
5KFC Broechem30465042
6KVC Lille United B30443837
7K. Vrijh. Herselt30435651
8K. Noordstar VV30425649
9KFC Ezaart Sp.30424844
10K.F.C. Arendonk Sport30405352
11KSK Weelde30404252
12Loenhout SK30383641
13Minderhout VV A30384753
14Verbr. Balen30305178
15K. FC Pulle30232953
16KFC Meer29172762

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek