Golden Goal

2 Provinciaal Antw A

2 Provinciaal Antw A — seizoen 2025-2026.

Klassement

#PloegGespeeldPuntenVoorTegen
1TOR Deurne Pirates30647853
2K. Kalmthout SK A30586840
3K. Berchem Sp. 2004 B30535750
4Ekeren FC30506363
5KFC Brasschaat30486063
6SK sGravenwezel-Schilde A29446453
7K Ternesse VV30444846
8SV Aartselaar A30435942
9K.F.C. Putte A30415550
10Voetbal Puurs A30416360
11FC Oppuurs A29376163
12K.S.K. Wavria A30324144
13Excelsior Mariaburg A30324963
14FCS Mariekerke-Branst A28273460
15KV Bonheiden A30263466
16K. Sint Job FC A30234967

Geregistreerde cijfers uit de beschikbare wedstrijdgegevens. Correctie of privacyverzoek